Aktualności

 

 

Uroczystą Mszą św. o godz. 18.00, zakończoną agapą w rozmównicy Naszego Klasztoru, uczciłyśmy św. Naszą Matkę Teresę od Jezusa. Mszy świętej przewodniczył o. Wiesław Kiwior OCD, który w homilii poświęconej św. Teresie ukazał jej drogę duchową oraz umiejętność łączenia przez nią głębokiego życia modlitwy i zjednoczenia z Bogiem z pełnym zaangażowaniem w sprawy Kościoła jej czasów oraz codzienne życie. Zachęcił wiernych do praktykowania w swoim życiu podobnych postaw, wypływających z budowania relacji z Chrystusem.

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć w naszej Galerii.

Dziękujemy wszystkim za udział w uroczystościach! Jednocześnie już teraz zapraszamy do uczestnictwa w Triduum ku czci św. Jana od Krzyża w dniach 11-13 grudnia, które poprowadzi w naszych Klasztorze o. Tadeusz Kujałowicz OCD. Bardziej szczegółowe informacje podamy później...

W uroczystość św. Teresy od Jezusa, tj. w najbliższą niedzielę, 15 października, serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystej Mszy św. o godz. 18.00 sprawowanej w naszej Kaplicy.

Rozpoczynamy dziś nowennę przygotowującą do uroczystości św. Teresy od Jezusa. Zapraszamy do włączenia się w nią za pośrednictwem naszej strony internetowej. W dziale Pomoce formacyjne będziemy codziennie zamieszczać nowe rozważanie nowennowe.  

 

 

 
 

Strona 1 z 7

Wyszukaj na stronie