Koło ("furta") jest to pomieszczenie "pierwszego kontaktu", gdzie zgłaszają się osoby przychodzące do Klasztoru. Dotychczas jest to małe, ciemne pomieszczenie, które czasem trudno nawet jest znaleźć. Chciałybyśmy tak je przebudować, żeby ułatwić kontakt z nami. Docelowo, chodziłoby więc o zainstalowanie kraty i koła (bębna do przekazywania rzeczy) lub szuflady w ścianie przeciwległej do wejścia do Klasztoru. 

17.04.2018 r. - Ze względu na możliwość wykonania nowych schodów do piwnicy, remont koła jeszcze odrobinę odłożymy. Mamy jednak nadzieję, że będziemy mogły wrócić do tego projektu jeszcze w tym albo najpóźniej w przyszłym roku...

05.04.2018 r. - Mamy już projekt modernizacji koła. Obecnie zastanawiamy się jeszcze nad niektórymi rozwiązaniami technicznymi. Czekamy też na kosztorys wykonania elementów drewnianych (bębnów lub/ i szuflad).

07.03.2018 r. - W związku z tym, że udało się znacząco postąpić w remoncie pokoi gościnnych, zastanawiamy się nad podjęciem pierwszych konkretnych kroków w kierunku wykonania modernizacji koła. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie otrzymamy już projekt tej inwestycji. Na razie będziemy chciały zamówić drewniane bębny służące do przekazywania rzeczy z i do klauzury (czekamy na kosztorys). O najbliższych planach i postępie prac będziemy na bieżąco informować.

luty 2018 r. - Nadal czekamy na projekt... Jednak, celowo "nie pośpieszamy" jego wykonania, bo w tym momencie priorytetem stało się dokończenie remontu pokoi gościnnych.

09.10.2017 r. - Czekamy na wykonanie projektu inwestycji.

Stan aktualny:

Wyszukaj na stronie